Organizacja koncertów

WARUNKI KONCERTU

SCENA

NAGŁOŚNIENIE

Zespół zapewnia własny back-line.

OŚWIETLENIE

HOTEL

Organizator zapewnia noclegu w noc po koncercie w hotelu o wysokim standardzie dla 11 osób (1 apartament, 4 pokoje 1-osobowe i 3 pokoje 2-osobowe). Pokoje z łazienkami, telewizorami, ciepłą wodą i ręcznikami. W cenę pokoju wliczone śniadanie. Hotel z restauracją oraz parkingiem strzeżonym.

PLAN SCENY


PREFEROWANE EFEKTY:

T.c. electronic, Yamaha SPX 990, Lexicon.

NAGŁOŚNIENIE:

Mixer - wysokiej klasy z odpowiednią ilością kanałów, z podwójną parametryczną regulacją barwy, podwójną korekcją półkową hi & low i filtrem lo - cut w kanale umożliwiającym podanie zasilanie 'Phantom + 48 V' oraz 4 aux post (efekty). W jego sumę powinien być wpięty korektor tercjowy dobrej klasy.

!UWAGA!

Moc aparatury powinna być dostosowana do miejsca koncertu. Minimalna moc nagłośnienia to 2 x 10 KW. Aparatura powinna być w pełni zainstalowana, uruchomiona i sprawdzona przed przyjazdem zespołu - na około 1 godzinę przed próbą. Wymagana jest obecność: technicznego do obsługi sceny w celu sprawnego podłączenia zespołu, akustyka monitorowego potrafiącego sprawnie wysterować monitory zgodnie z wymaganiami zespołu, technicznego i akustyka znających dobrze wystawianą aparaturę.

Kontakt:

Realizator dźwięku - Piotr Niewiadomski tel.: 509 184 705, tel.: 22 711 04 11 , e-mail: robert@kurpiszimpresariat.pl
Dopuszczamy możliwość dokonania drobnych zmian po wcześniejszym ich zaakceptowaniu.

Projekt i wykonanie: Redhand.pl